تولیدکننده مواد اولیه کامپوزیت و فایبرگلاس

اسید ایران

iran-acid

کد کالا

PEROXIR-KP

حالت فیزیکی

مایع

فام رنگ

شفاف

چگالی و تراکم

1.16 gr/cm3

اکسیژن فعال

9.5 %

دمای نگهداری

5 تا 25 درجه سانتی گراد

خاصیت انفجاری

دارد

بسته بندی

1 کیلویی, 20 کیلویی

معرفی اسید ایران

متیل اتیل کتون پراکسید (MEKP) مایعی روغنی و بی رنگ که یک پراکسید آلی است  که همانند پروکسید استون بسیار منفجر شونده است. متیل اتیل کتون پراکسید پوست را شدیداٌ می سوزاند و می تواند باعث آسیب خوردگی یا کوری چشم شود.

اسید پراکساید به عنوان خشک کننده درصنعت فایبرگلاس استفاده میشود. ترکیب اسید و کبالت با رزین مقدار معینی دارد که رعایت آن از الزامات مهم دراین  کار میباشد. این محصول نسبت به درصدهای انواع مختلف خود،ژل تایم های مختلفی دارد.

کاربرد اسید ایران

در صنعت به عنوان کاتالیزور در تولید رزین های پلی استر غیر اشباع، فایبر گلاس ها، پلاستیک ها و در ریخته گری استفاده می شود. برای این منظور، MEKP را در دی متیل فتالات و دی آلیل فتالات حل می کنند تا حساسیت این ماده به شوک کمتر شده و به راحتی قابل استفاده شود.

خشک کننده درانواع پلی استر در صنعت شیشه، پلاستیک و فایبرگلاس، به عنوان یک عامل پخت کننده استفاده می شود.

در ساخت رزین و پلاستیک های پتروشیمی به عنوان عامل سخت کننده می باشد.

اسید ایران برای عمل آوری رزین های پلی استر اشباع نشده (UP) در اتاق و دمای بالا است.برای پالایش ژلکوات ، رزین های وینیل استر و همچنین رزین های مصارف عمومی ، رزین های پلی استر از نوع گچ و ریخته گری مناسب می باشد و توصیه می شود در تولید لوله های GRP و مصارف عمومی استفاده شود.

اسید ایران از مهمترین و کاربردی ترین پراکسیدهای آلی هستند و عمدتا در صنعت به عنوان کاتالیزور در تولید و پخت رزین های پلی استر غیر اشباع، وینیل استر ، فایبر گلاس ها، پلاستیک ها و در ریخته گری استفاده می شود.

شرایط نگهداری و موارد ایمنی اسید ایران

باید بین +۵ درجه سانتیگراد و +۳۰ درجه سانتیگراد نگه داشته شود. در مکانی خشک و با تهویه مناسب و به دور از منبع گرما ، اشتعال و نور مستقیم خورشید در بسته بندی های اصلی نگهداری کنید. به منظور جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن ،عایق زمینی و تهویه ایجاد کنید. از هرگونه تماس با شتاب دهنده های آمین و کبالت ، اسیدها ، قلیاها و ترکیبات فلزات سنگین مانند خشک کن و… خودداری کنید. در اثر گرما و جرقه، آتش می گیرد و فورا تجزیه می شود و پوست را شدیدا می سوزاند و در اثر تماس با چشم باعث نابینایی می شود.

* مقدار مصرف بستگی به شرایط محیط دارد ولی به طول معمول بین یک و نیم تا 2 درصد استفاده می شود.

ماندگاری اسید ایران

۶ ماه برای بسته های باز نشده در شرایط ذخیره سازی توصیه شده

بسته بندی اسید ایران

20 کیلویی

1 کیلویی

 

دیتاشیت acid-iran

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اسید ایران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 4 =