تولیدکننده مواد اولیه کامپوزیت و فایبرگلاس

اسید p60

acid p60

کد کالا

acid-p60

حالت فیزیکی

مایع

فام رنگ

شفاف

چگالی و تراکم

16/1-17/1 gr/cm3

اکسیژن فعال

9.7- 9.9 %

دمای نگهداری

2 تا 8 درجه سانتی گراد

خاصیت انفجاری

دارد

بسته بندی

30 کیلویی, 1 کیلویی, 20 کیلویی

معرفی اسید P60

متیل اتیل کتون پراکسید (اسید پروکساید( رایج ترین پروکسیدی که مورد استفاده قرار می گیرد وگستره و مقادیر این پروکسید که به رزین اضافه می شود 2 درصد است .برای رزینها ،  باید به همراه کبالت۱۰% و در صورت نیاز با آمینها و یا بازدارنده ها صرف شوند.

اسید پراکساید به عنوان خشک کننده درصنعت فایبرگلاس استفاده میشود ترکیب اسید و کبالت با رزین مقدار معینی دارد که رعایت ان از الزامات مهم دراین کار میباشد  این محصول نسبت به درصدهای انواع مختلف خود ، ژل تایم های مختلفی دارد.

کاربرد اسید P60

خشک کننده درانواع پلی استر

در صنعت شیشه، پلاستیک و فایبرگلاس، به عنوان یک عامل پخت کننده استفاده می شود.

در ساخت رزین و پلاستیک های پتروشیمی به عنوان عامل سخت کننده می باشد.

اسید P60 برای عمل آوری رزین های پلی استر اشباع نشده (UP) در اتاق و دمای بالا است.برای پالایش ژلکوات ، رزین های وینیل استر و همچنین رزین های مصارف عمومی ، رزین های پلی استر از نوع گچ و ریخته گری مناسب می باشد و توصیه می شود در تولید لوله های GRP و مصارف عمومی استفاده شود.

اسید p60 از مهمترین و کاربردی ترین پراکسیدهای آلی هستند و عمدتا در صنعت به عنوان کاتالیزور در تولید و پخت رزین های پلی استر غیر اشباع، وینیل استر ، فایبر گلاس ها، پلاستیک ها و در ریخته گری استفاده می شود.

شرایط نگهداری و موارد ایمنی اسید P60

باید بین +۵ درجه سانتیگراد و +۳۰ درجه سانتیگراد نگه داشته شود. در مکانی خشک و با تهویه مناسب و به دور از منبع گرما ، اشتعال و نور مستقیم خورشید در بسته بندی های اصلی نگهداری کنید. به منظور جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن ،عایق زمینی و تهویه ایجاد کنید. از هرگونه تماس با شتاب دهنده های آمین و کبالت ، اسیدها ، قلیاها و ترکیبات فلزات سنگین مانند خشک کن و… خودداری کنید.

در اثر گرما و جرقه، آتش می گیرد و فورا تجزیه می شود و پوست را شدیدا می سوزاند و در اثر تماس با چشم باعث نابینایی می شود. مقدار مصرف برای رزین پلی استر و وینیل استر بستگی به شرایط محیط دارد و در شرایط معمول 2 درصد می باشد.

ماندگاری

۶ ماه برای بسته های باز نشده در شرایط ذخیره سازی توصیه شده

بسته بندی

30 کیلویی

5 کیلویی

1 کیلویی

اسید-P60-دیتاشیت-ترک

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اسید p60”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =