قابل توجه مشتریان و همکاران گرامی شیمی افسون از مورخ 1403/04/24 الی 1403/04/29 به دلیل تعطیلات تابستانی تعطیل می باشد ، لطفا جهت تکمیل موجودی انبار خود قبل از تاریخ ذکر شده با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.با تشکر از همکاری شما

تولیدکننده مواد اولیه کامپوزیت و فایبرگلاس
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

بایگانی‌ها

default
سیلیکون چیست

مقدمه اولین‌بار آنتوان لاوازیه در سال ۱۷۸۷ میلادی بیان کرد که ممکن است سیلیکا، اکسیدی از یک عنصر خاص باشد؛ اما به دلیل میل ترکیبی ….

۲۱ خرداد ۱۴۰۳ 89 بازدید
بهترین سیلیکون قالبگیری
وارد کننده سیلیکون

شیمی افسون: برترین وارد کننده سیلیکون در ایران شرکت شیمی افسون با سابقه‌ای بیش از ۲۰ سال در صنعت واردات و تأمین مواد اولیه کامپوزیت ….

۰۲ اسفند ۱۴۰۲ 324 بازدید
انواع رزین اپوکسی
آشنایی با انواع رزین اپوکسی

انواع رزین اپوکسی رزین اپوکسی بیس‌فنولی (Bisphenol Epoxy Resins) رزین اپوکسی آلیفاتیک (Aliphatic Epoxy Resins) رزین اپوکسی نووولاک (Novolac Epoxy Resins) رزین اپوکسی هالوژنه (Halogenated ….

۲۰ مرداد ۱۴۰۲ 1,524 بازدید
آموزش ساخت رزین اپوکسی زیورآلات
آموزش رزین (از ابزار تا اموزش کار با رزین) صفر تا 100

آموزش رزین اپوکسی به طور کلی: آماده‌سازی رزین اپوکسی، قالب، رنگ، ابزار مخلوط کننده و تجهیزات ایمنی. ترکیب دقیق رزین و هاردنر به همراه رنگ ….

۲۰ مرداد ۱۴۰۲ 1,733 بازدید
چسب رزین اپوکسی
چسب اپوکسی چیست؟

چسب اپوکسی می‌تواند سطوح مختلفی از جمله فلز، چوب، سرامیک و پلاستیک را به یکدیگر متصل کند. در این مقاله با ویژگی و کاربردهای چسب ….

۲۰ مرداد ۱۴۰۲ 777 بازدید
انواع رزین پلی استر
7 تا از انواع رزین پلی استر

انواع رزین پلی استر رزین پلی استر استیرن (Unsaturated Polyester) رزین پلی استر ترفتالیک (Polyethylene Terephthalate) رزین پلی استر اپوکسی (Epoxy Polyester) رزین پلی استر ….

۱۸ مرداد ۱۴۰۲ 1,204 بازدید
ترکیبی از الیاف شیشه و مواد پلیمری
ترکیبی از الیاف شیشه و مواد پلیمری

ترکیبی از الیاف شیشه و مواد پلیمری چه می شود و چه کاربردی دارد؟ | ترکیبی از الیاف شیشه و مواد پلیمری به دلیل ویژگی ….

۱۸ مرداد ۱۴۰۲ 1,115 بازدید
هاردنر زرد
چرا هاردنر زرد می‌شود

اکسیداسیون (هاردنر زرد) زمانی است که متوجه می شوید که هاردنر اپوکسی شما در ظرف تغییر رنگ داده است، البته این اتفاق ممکن است شما ….

۱۷ مرداد ۱۴۰۲ 1,186 بازدید
رزین پلی استر غیر اشباع
رزین پلی استر غیر اشباع چیست

رزین پلی استر غیر اشباع چیست رزین پلی استر غیراشباع یک نوع پلیمر است که در ساختارش دارای اتصالات دوگانه‌ی اشباع نشده (غیراشباع) می‌باشد. این ….

۱۷ مرداد ۱۴۰۲ 1,212 بازدید
رزین پلی استر مجسمه‌سازی
رزین پلی استر مجسمه‌ سازی

رزین پلی استر مجسمه‌ سازی چیست و چه کاربردی دارد؟ رزین پلی استر مجسمه سازی یک نوع ماده پلاستیکی است که برای مجسمه‌سازی، ریخته‌گری، ساخت ….

۱۷ مرداد ۱۴۰۲ 1,470 بازدید