تولیدکننده مواد اولیه کامپوزیت و فایبرگلاس

کربنات کلسیم

Calcium Carbonate

کد کالا

Calcium Carbonat

حالت فیزیکی

جامد

فام رنگ

سفید

کربنات کلسیم چیست؟

کربنات کلسیم (CaCO 3 ) ماده ای است که به طور گسترده برای اهداف مختلف استفاده می شود، به عنوان مثال، به عنوان ماده پرکننده و رنگدانه نه تنها در کاغذ، پلاستیک، لاستیک، رنگ و جوهر، بلکه در داروسازی، آرایشی، مواد ساختمانی و آسفالت و … به عنوان یک مکمل غذایی در غذاهای حیوانی استفاده میشود. علاوه بر به اصطلاح کربنات کلسیم زمین (GCC)، که از سنگ آهک طبیعی آسیاب می‌شود، کربنات کلسیم رسوب‌شده (PCC) در کاربردهایی استفاده می‌شود که برای مثال، روشنایی بالاتر یا توزیع اندازه ذرات باریک مورد نیاز است.

در PCC، ساخت این خواص قابل کنترل است، زیرا برخلاف GCC، محصول کاملاً مصنوعی است . در سال 2011، 14  میلیون تن PCC در سراسر جهان مصرف شد که آسیا بزرگترین بازار منطقه بود. مصرف GCC  در سال 2011 به 60 میلیون تن رسید، زیرا به عنوان یک محصول ارزان تر و کمتر فرآوری شده، کاربردهای وسیع تری دارد. ظرفیت تخمینی تولید PCC و GCC در مجموع بیش از 100  میلیون تن در سال است که  17  میلیون تن آن تولید PCC است.

کربنات کلسیم (CaCO ) پرکاربردترین پرکننده در فرمولاسیون پلیمری است. کربنات کلسیم به عنوان پرکننده باعث کاهش هزینه و بهبود خواص مکانیکی می شود. در سنگ های رسوبی (گچ، سنگ آهک)، مرمرها و کانی ها (دولومیت) یافت می شود. برخی از خواص معمولی آن عبارتند از:

 • چگالی 2.7-2.9 g/ cm3
 • PH سوسپانسیون آبی 9
 •  اندازه ذرات 0.2-30 میکرومتر
 • جذب روغن 13-21 گرم در 100 گرم
 • سطح ویژه 5-24 متر مربع در گرم

کربنات کلسیم بسته به منشأ و تاریخ تشکیل و ناخالصی‌هایشان، خواص متفاوتی دارند. در تولید پرکننده‌های کربنات کلسیم از سه فرآیند عمده تکنولوژیکی استفاده می‌شود: آسیاب، رسوب و پوشش. با این حال، بیشتر پرکننده‌های کربنات کلسیم توسط آسیاب با استفاده از روش خشک یا مرطوب پردازش می‌شوند. آسیاب خشک گریدهای کربنات کلسیم بسیار ریز (اندازه ذرات حدود 0.6 میکرومتر) را فراهم می کند. کربنات‌های کلسیم آسیاب شده طبیعی برای کاهش هزینه در چسب‌های پایه لاستیکی اضافه می‌شوند.

پودر کربنات کلسیم چیست؟

کربنات کلسیم

کربنات کلسیم

کربنات کلسیم یا CaCO3 بیش از 4 درصد از پوسته زمین را تشکیل می‌دهد و در سراسر جهان یافت می‌شود. رایج‌ترین اشکال طبیعی آن گچ، سنگ‌آهک و سنگ مرمر است که از ته‌نشین شدن پوسته حلزون‌های کوچک فسیل‌شده، صدف‌ها و مرجان‌ها در طی میلیون‌ها سال تولید می‌شود.

اگرچه هر سه شکل ازنظر شیمیایی یکسان هستند، اما در بسیاری موارد دیگر ازجمله خلوص، سفیدی، ضخامت و همگنی باهم تفاوت دارند. کربنات کلسیم یکی از مفیدترین و پرکاربردترین مواد شناخته‌شده برای بشر است. بسیاری از ما برای اولین بار در کلاس مدرسه با کربنات کلسیم مواجه می‌شویم، جایی که از گچ تخته‌سیاه استفاده می‌کنیم.

گچ بیش از 10000 سال است که به‌عنوان یک ابزار نوشتن استفاده می‌شود و یک ماده ریز و ریز کریستالی است. به‌عنوان سنگ‌آهک، کربنات کلسیم یک سنگ بیوژن است و فشرده‌تر از گچ است. به‌عنوان سنگ مرمر، کربنات کلسیم یک سنگ کریستالی درشت و دگرگونی است که هنگام تبلور مجدد گچ یا سنگ‌آهک در شرایط دما و فشار بالا تشکیل می‌شود.

پودر کربنات کلسیم

پودر کربنات کلسیم

انواع کربنات کلسیم

 • خوراکی
 • صنعتی

کربنات کلسیم خوراکی چیست؟

کربنات کلسیم خوراکی یک ماده ارگانیک و در دسترسی‌ترین ترکیب جهت تأمین نیاز بدن به عنصر کلسیم است. ازجمله مزایای Calcium Carbonate خوراکی برای بدن، نقش مهم آن در استخوان‌سازی هست. Calcium Carbonate ماده اصلی سازنده اسکلت موجودات زنده است و بدن انسان برای استخوان‌سازی و تنظیم مواد شیمیایی به آن نیاز دارد. خرید کربنات کلسیم خوراکی در صنایع غذایی نقش عامل ضد اسید، مهارکننده آنزیم و ماده رنگی را دارد.

در این مطلب به کاربردها و مزیت‌های خرید کربنات کلسیم در بخش خوراکی می‌پردازیم.

کاربرد خرید کربنات کلسیم خوراکی در داروسازی

کربنات کلسیم به‌عنوان یک مکمل غذایی و دارویی برای مقابله با پوکی استخوان و رفلکس معده مصرف می‌شود. نوع خاصی از نارسایی کلیوی، دلیل بروز هایپر فسفاتمی هست. در این‌گونه موارد از مشتقات Calcium Carbonate برای مهار فسفات استفاده می‌کنند. در بیماران مبتلابه سندرم روده تحریک‌پذیر یا IBS که منجر به بروز نفخ و درد بطنی می‌شود، از Calcium Carbonate خوراکی برای کنترل اسهال سود می‌برند.

کاربرد کربنات کلسیم خوراکی در صنایع غذایی

کربنات کلسیم با تنظیم پی‌اچ در مواد غذایی، از تکثیر عوامل فاسد کننده جلوگیری کرده و درنتیجه به‌عنوان نگه‌دارنده مصرف می‌شود. همچنین در تهیه خمیر، در واکنش با عوامل اسیدی نقش مخمر را دارد. کربنات کلسیم خوراکی به‌عنوان یک منبع غنی و ارزان‌قیمت کلسیم به مواد غذایی همچون شیر سویا، شیر بادام، نان‌ها و … افزوده می‌شود.

مزایای استفاده از کربنات کلسیم خوراکی

مزیت استفاده از کربنات کلسیم در صنایع خوراکی تنها محدود به تأمین کلسیم نمی‌شود بلکه فواید دیگری نیز دارد ازجمله:

 1. بهبود بافت آدامس، اسنک و برنجک
 2. به‌عنوان یک منبع تأمین کلسیم برای نان، شیرینی‌ها، نودل فوری، ماست و محصولات لبنی
 3. یک کمک تصفیه برای آرد گندم و نشاسته
 4. ماده ضد انعقاد و آنتی کیک جهت ادویه‌جات و چاشنی‌ها
 5. برای خنثی‌سازی حالت اسیدی مواد غذایی
 6. مورداستفاده جهت پوشش دهی شکلات
 7. به‌عنوان یک حجم دهنده در تولید برخی مواد غذایی است.

انواع کربنات کلسیم از نوع صنعتی

Calcium Carbonateصنعتی خود به دو نوع معدنی و رسوبی تقسیم می‌شود:

کربنات کلسیم معدنی

بخش عظیمی از کربنات کلسیم که معادن استخراج می‌شود و انسان در ساخت آن دخالتی ندارد که بخش زیادی از پوسته کره زمین را Calcium Carbonate تشکیل داده است و در سرتاسر جان معادن آن وجود دارد.

کربنات کلسیم معدنی

کربنات کلسیم معدنی

تراورتن

نوعی سنگ‌آهک است که از دسته سنگ‌های تزییناتی به شمار می‌رود. این سنگ به‌جامانده از رسوبات آب‌های معدنی، چشمه‌های آب گرم و غارها یا از رسوب کف دریاها و رودخانه‌ها است که به‌صورت نسبتاً وسیع دیده می‌شوند.

گچ

گچ از آسیاب کردن و پخت سنگ گچ به‌دست‌آمده می‌آید.

گچ تقریباً در جای‌جای جهان یافت می‌شود و در ایران در مناطقی مانند کویر مرکزی و اطراف تهران، آذربایجان، جاجرود و اطراف مشهد یافت می‌شود. سنگ گچ از گروه مصالح ساختمانی کربنات کلسیم است و ازلحاظ فراوان بودن در طبیعت در رتبه پنجم قرار دارد.

سنگ مرمر

سنگ مرمر کانی است دارای بلورهای درشت و مشخص یا توده‌های دانه‌ای که به دلیل خالص و شفاف بودن پایدارترین حالت Calcium Carbonate است. به همین دلیل است که قیمت این سنگ نسبت به سنگ‌های دیگر بالاتر است و همچنین از شفافیت، جلا پذیری و زیبایی بسیاری برخوردار است.

سنگ‌آهک

انواع سنگ‌آهک یا لایم استون جزء فراوان‌ترین ترکیبات تشکیل‌دهنده پوسته زمین هستند. سنگ‌های آهکی از خانواده کانی‌های رسوبی بوده و بنابراین از اعماق زمین به وجود نیامده‌اند بلکه مواد آلی در ساخت آن‌ها نقش دارند. سنگ‌آهک دارای فرمول CaCO3 است و یکی از اعضاء خانواده کربنات کلسیم هست. منشأ تشکیل آن از عوامل مختلفی نظیر بدن موجودات آبزی هست.

کربنات کلسیم رسوبی

یک مدل از شکل تولید این ماده است که با روش‌های شیوه‌های شیمیایی و با خلوص بالا تولید می‌گردد؛ که یک محصول پراستفاده در صنایع دارویی و غذایی است روش‌های مختلفی برای تولید این ماده ازنظر شیمی وجود دارد اما متداول‌ترین آن استفاده از گاز دی‌اکسید کربن در شیر آهک هست که درروش رسوبی ساختار کریستالی را تغییر می‌دهند.

دولومیت

سنگ معدنی دولومیت با رسوب‌گذاری سنگ‌آهک و با ترکیب منیزیوم غنی‌شده توسط آب‌های زیرزمینی تشکیل می‌شود. دولومیت ها به‌صورت اشکال ضخیم و با لایه‌های عظیم بیشتر یافت می‌شوند. بیشترین مصارف سنگ‌های معدنی را می‌توان به دولومیت اختصاص داد.

کلسیت

کلسیت پایدارترین شکل Calcium Carbonate و سنگ معدن کلسیم است. گروهی بسیار غنی از مواد معدنی هستند و در خالص‌ترین شکل خود کاملاً شفاف و بی‌رنگ هستند که به رنگ‌های مختلف سفید، زرد و خاکستری با ساختار کریستالی بی‌رنگ تشکیل می‌شود. مرجان، مروارید، صدف مروارید و صدف‌های دریایی از مشهورترین مواد مرتبط با کلسیت هستند.

آراگونیت

یکی از سه ساختار کریستالی کربنات کلسیم در طبیعت است؛ که با فرمول شیمیایی CaCO3 سنگی معدنی است که در صنایع مختلف ازجمله صنعت ساخت مصالح ساختمانی، تولید سیمان، تولید سیم جوش، صنعت سرامیک، مواد شیمیایی و پلیمر مورداستفاده قرار می‌گیرد

کاربرد کربنات کلسیم

خرید کربنات کلسیم

خرید کربنات کلسیم

-کربنات کلسیم در صنعت کاربردهای گسترده‌ای دارد:

 • برای تولید محصولات مراقبت شخصی
 • ساخت روغن
 • تولید پلاستیک و لاستیک
 • در صنعت ساختمان و سیمان به‌عنوان ماده اولیه
 • شیشه‌سازی
 • صنایع فولاد
 • در صنعت کاغذسازی از GCC و PCC به‌عنوان ماده پرکننده در کاغذ استفاده می‌شود.
 • تولید آهک باغچه یا آهک کشاورزی (مسئول آرام‌سازی اسیدیته مضر خاک)
 • تنظیم pH خاک
 • افزایش توانایی اقتباس آب در خاک اسیدی
 • افزایش جذب مواد مغذی در خاک

-برای راه‌سازی

 • سوزاندن در کوره
 • برای سفیدکاری
 • در تصفیه آهن از سنگ‌آهن در کوره بلند
 • به‌عنوان ماده اولیه در تصفیه شکر از چغندرقند
 • برای تولید اکسید کلسیم و دی‌اکسید کربن در کوره با آنتراسیت کلسینه
 • ماده اصلی گچ تخته‌سیاه
 • کربنات کلسیم رسوبی (PCC) که به‌صورت دوغاب پراکنده‌شده است، ماده پرکننده‌ای معمول برای دستکش‌های لاتکس هست.
 • به‌عنوان یک تصحیح کننده PH برای حفظ قلیائی و جبران خواص اسیدی ماده ضدعفونی‌کننده به استخرها
 • در حفاری به‌عنوان ماده‌ای سازنده پل و مهروموم کننده کیک فیلتر استفاده می‌شود، همچنین ماده وزنی است که تراکم مایعات حفاری را برای کنترل فشار چاه افزایش می‌دهد.
 • ترکیبات پلی‌پروپیلن اغلب با کلسیم پر می‌شوند.
 • به‌عنوان پرکننده در رزین‌های حرارتی (ورق و ترکیبات قالب‌گیری فله‌ای) استفاده می‌شود.
 • برای قالب‌گیری فشرده‌سازی از انواع تراشه‌های رس با ABS و سایر مواد مخلوط می‌شود.
 • تولید چسب‌های کاشی و سرامیک که معمولاً حاوی 70٪ تا 80٪ سنگ‌آهک هستند.
 • ساخت فیلرها یا پرکننده‌های ترک تزئینی
 • در تنظیم شیشه‌های ویترای با بتونه مخلوط می‌شود و به‌عنوان مقاومت در برابر جلوگیری از چسبیدن شیشه به قفسه‌های کوره هنگام شلیک لعاب و رنگ در دمای بالا.
 • به‌عنوان سفیدکننده در لعاب سرامیک
 • به‌عنوان پودر تمیزکننده و هم به‌عنوان ماده تشکیل‌دهنده کرم‌های تمیزکننده خانگی
 • در صنعت داروسازی به‌عنوان ماده پرکننده بی‌اثر برای قرص‌ها و سایر داروها
 • Calcium Carbonate همچنین در برنامه‌های گوگردزدایی گاز دودکش استفاده می‌شود و انتشار مضر SO2 و NO2 از زغال‌سنگ و سایر سوخت‌های فسیلی سوخته در نیروگاه‌های بزرگ سوخت فسیلی را حذف می‌کند.
 • کاهش اثرات مخرب باران اسیدی در کل اکوسیستم‌های آب رودخانه

کاربرد در صنعت پلاستیک و لاستیک

کربنات کلسیم به علت خاصیت پایین بودن میزان جذب روغن، پخش سریع، ارزان بودن، درخشندگی خوب، سختی کم، در صنایع پلاستیک و لاستیک موارد مصرف فراوان دارد.

کاربرد در صنعت رنگ

کربنات کلسیم به علت قیمت مناسب، خصوصیات نوری و مکانیکی در صنعت رنگ از مصرف بالائی برخوردار است. کربنات کلسیم هر چه نرم‌تر باشد پوشش بهتر به رنگ می‌دهد.

کاربرد در داروسازی

این ماده خاصیت آنتی‌اسیدی دارد و در نواقص کلیوی و درمان استئوپروزیس به‌کاررفته و مکمل کلسیم است. همچنین در بیماران مبتلابه هیپرفسفاتمی همراه با نقص کلیوی توصیه می‌شود؛ زیرا با پیوستن به فسفات مانع جذب بیشتر فسفات از طریق معده و روده می‌گردد.

کربنات کلسیم در داروهای هومئوپاتی Homoepathic (نوعی دارودرمانی) و در افزودنی‌های خوراکی هم کاربرد دارد. به‌علاوه با توجه به دارا بودن خاصیت جذب سطحی، در داروهای ضد اسهال نیز به کار می‌رود.

از کلسیت برای تهیه کلرید کلسیم CaCl2، برومید کلسیم CaBr2، یدید کلسیم CaI2 و اکسید کلسیم CaO استفاده می‌شود که هریک دارای مصارف متعددی در صنایع داروسازی حتی برای تهیه داروهای دامپزشکی نیز هستند. این ماده به‌صورت پودر ترکیبی کربنات کلسیم، پودر ترکیبی کربنات منیزیم و قرص ترکیبی کربنات منیزیم است.

Calcium Carbonate به‌عنوان پرکننده

کاغذ از شبکه سلولزی تشکیل‌شده که فیبرهای آن با ذرات کانی دانه‌ریز پر می‌شود، موادی پوششی برای افزایش کیفیت چاپ بر روی کاغذ در کاغذسازی استفاده می‌شوند که کربنات کلسیم می‌تواند 50-5% آن را تشکیل دهند.

کربنات کلسیم می‌تواند به‌عنوان رنگ‌دانه و کاهنده نیاز به پلیمر عمل کند. لذا در ورقه‌ها، لوله‌ها و پنجره‌های PVC، 5 تا 35% از ترکیب را به خود اختصاص می‌دهد. در رنگ‌سازی 35-10% از حجم را امولسیون‌های آبی یا حلال‌ها را می‌تواند Calcium Carbonate شامل شود تا از مقدار TiO2 مصرفی بکاهد.

خرید کربنات کلسیم پودری

خرید کربنات کلسیم پودری

خرید کربنات کلسیم از شیمی افسون

برای خرید کربنات کلسیم باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت کربنات کلسیم به ازای هر کیلوگرم و هر تن متفاوت است؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا ارزیابی درستی از میزان احتیاج کسب‌وکار خود از این ماده معدنی حاصل کنید. درصورتی‌که مصرف Calcium Carbonate در مجموعه شما زیاد است، بهتر است برای خرید عمده‌این محصول به‌صورت تنی اقدام کنید تا قیمت تمام‌شده آن برای شما مقرون‌به‌صرفه باشد.

همکاران ما در شیمی افسون آماده هستند تا ضمن راهنمایی شما برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این ماده معدنی، قیمت کربنات کلسیم را به ازای هر کیلوگرم یا به ازای هر تن به شما اعلام کنند.

قیمت کربنات کلسیم

مشتریان پودر Calcium Carbonate می‌توانند از طریق این سایت و ارتباط با بخش فروش شیمی افسون، از لیست قیمت کربنات کلسیم مطلع شوند. پودر کربنات کلسیم با بسته‌بندی‌های بسیار متنوع و گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌شود.

منابع طبیعی کربنات کلسیم

کربنات کلسیم در طبیعت فراوان است. متداول‌ترین منبع کربنات کلسیم مورداستفاده برای مکمل‌ها پوسته صدف است. اگرچه بسیاری از نمک‌ها در آب حل می‌شوند، Calcium Carbonate به میزان بسیار ناچیزی این کار را انجام می‌دهد، به همین دلیل است که پوسته موجودات آبزی حل نمی‌شود. در یک محلول اسیدی، کربنات کلسیم به‌راحتی حل می‌شود مکمل‌های Calcium Carbonate می‌توانند کلسیم را برای بدن تأمین کنند زیرا اسیدهای معده آن را به‌راحتی حل می‌کنند.

منابع حاوی کربنات کلسیم

پوسته تخم‌مرغ و صدف‌ها به‌صورت عمده از کربنات کلسیم تشکیل‌شده‌اند؛ که گاهی می‌تواند به‌عنوان منابع طبیعی برای تأمین کلسیم بدن استفاده شود. در صنعت برای استخراج کلسیم برای موارد دارویی از پوسته صدف استفاده می‌کنند. همچنین سبزی‌ها بارنگ سبز تیره مانند کلم بروکلی حاوی مقادیر زیادی کلسین کربنات خوراکی می‌باشند. هرچند استفاده از سبزی‌ها برای تولید کلسیم صنعتی امکان‌پذیر نیست اما این مواد می‌توانند به‌عنوان منابع تأمین‌کننده Calcium Carbonate بدن در برنامه غذایی افراد قرار گیرند.

فراوانی کربنات کلسیم در طبیعت با توجه به افزایش اسیدیته بارندگی‌ها و اقیانوس‌ها در پاسخ به سوزاندن سوخت‌های فسیلی مهم می‌شود. باران اسیدی، زمانی تولید می‌شود که گازهای گلخانه‌ای ناشی از سوختن سوخت با آب موجود در جو ترکیب می‌شوند، سازه‌های آهکی و مرمری و آثار هنری را حل می‌کنند و رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و آب اقیانوس‌ها را اسیدی می‌کنند. به‌نوبه خود، این باعث می‌شود که پوسته‌های آبزی ضعیف شده و شروع به حل شدن کنند که پیامدهای عمده‌ای بر اکوسیستم‌ها خواهد داشت.

آنالیز کربنات کلسیم

جدول مشخصات فنی

جدول مشخصات فنی

کربنات کلسیم یا CaCO3 بیش از 4 درصد از پوسته زمین را تشکیل می‌دهد و در سراسر جهان یافت می‌شود. رایج‌ترین اشکال طبیعی آن گچ، سنگ‌آهک و سنگ مرمر است که از ته‌نشین شدن پوسته حلزون‌های کوچک فسیل‌شده، صدف‌ها و مرجان‌ها در طی میلیون‌ها سال تولید می‌شود.

اگرچه هر سه شکل ازنظر شیمیایی یکسان هستند، اما در بسیاری موارد دیگر ازجمله خلوص، سفیدی، ضخامت و همگنی باهم تفاوت دارند. کربنات کلسیم یکی از مفیدترین و پرکاربردترین مواد شناخته‌شده برای بشر است.

بسیاری از ما برای اولین بار در کلاس مدرسه با کربنات کلسیم مواجه می‌شویم، جایی که از گچ تخته‌سیاه استفاده می‌کنیم. گچ بیش از 10000 سال است که به‌عنوان یک ابزار نوشتن استفاده می‌شود و یک ماده ریز و ریز کریستالی است.

به‌عنوان سنگ‌آهک، Calcium Carbonate یک سنگ بیوژن است و فشرده‌تر از گچ است. به‌عنوان سنگ مرمر، Calcium Carbonate یک سنگ کریستالی درشت و دگرگونی است که هنگام تبلور مجدد گچ یا سنگ‌آهک در شرایط دما و فشار بالا تشکیل می‌شود.

کربنات کلسیم، همان‌طور که برای مصارف صنعتی استفاده می‌شود، از معادن یا استخراج معادن استخراج می‌شود. Calcium Carbonateخالص را می‌توان از سنگ مرمر تولید کرد یا با عبور دی‌اکسید کربن به محلول هیدروکسید کلسیم تهیه کرد.

در مورد بعدی، کربنات کلسیم از مخلوط به دست می‌آید و درجه‌ای از محصول به نام «کربنات کلسیم رسوب‌ده» یا PCC را تشکیل می‌دهد. PCC دارای اندازه ذرات بسیار ریز و کنترل‌شده است، در حدود ۲ میکرون قطر، به‌ویژه در تولید مفید است.

نوع اصلی دیگر محصولات صنعتی Calcium Carbonate آسیاب شده یا GCC است. همان‌طور که از نام آن پیداست، GCC شامل خرد کردن و پردازش سنگ‌آهک برای ایجاد یک فرم پودری مانند درجه‌بندی‌شده بر اساس اندازه و سایر خواص برای بسیاری از کاربردهای مختلف صنعتی و دارویی است.

مطالعه Calcium Carbonate درس‌های مهمی در مورد تاریخ زمین ارائه می‌دهد، زیرا گچ، سنگ‌آهک و مرمر منشأ خود را به آب کم‌عمق می‌رسانند. کربنات کلسیم باعث واکنش منحصربه‌فرد با اسیدها می‌شود. در تماس با اسید – بدون توجه به قدرت – دی‌اکسید کربن تولید می‌کند. همین پدیده برای تشکیل غارها نیز مهم است.

قیمت کربنات کلسیم

قیمت کربنات کلسیم

بسته‌بندی و توزیع

انواع بسته‌بندی پودر کربنات کلسیم

بنا بر نیاز و نظر مشتری پودر کربنات کلسیم در بسته‌بندی‌های ذیل تولید و روانه بازار می‌گردد.

 1. 25 کیلوگرم در کیسه کاغذی باکیفیت بالا
 2. 25 کیلوگرم در کیسه بافته‌شده چندلایه PP
 3. کامیون فله‌ای

توزیع‌کنندگان پودر کربنات کلسیم در شیمی افسون این محصولات را در بسته‌بندی‌های کاملاً بهداشتی و استاندارد با رعایت ایمنی ارائه می‌دهند زیرا پودر کربنات کلسیم کاربردهای بسیاری در صنایع تولید محصولات غذایی و محصولات دارویی به خود اختصاص می‌دهد و کیفیت بالای این نوع کالاها جزو مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت آن‌ها به شمار می‌رود.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کربنات کلسیم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − چهار =