تولیدکننده مواد اولیه کامپوزیت و فایبرگلاس

راهنمای خرید

تفاوت کربنات کلسیم با آهک
تفاوت کربنات کلسیم با آهک

کربنات کلسیم یا آهک یکی نیستند و تفاوت هایی با هم دارند. در این مقاله از شیمی افسون به بررسی تفاوت کربنات کلسیم و نحوه ….

۲۰ دی ۱۴۰۱ 42 بازدید
خرید رقیق کننده سیلیکون قالب گیری
رقیق کننده سیلیکون قالب گیری

پیش از آنکه به موضوع رقیق کننده سیلیکون قالب گیری بپردازیم بهتر است بدانیم که سیلیکون‌ها گروه بسیار مفید و پرکار برای پلیمرها هستند. این ….

۰۲ شهریور ۱۴۰۱ 129 بازدید
سیلیکون قالبگیری پروتز
سیلیکون قالبگیری پروتز

سیلیکون قالبگیری پروتز درمانی در دو گروه عمده سیلیکون‌های افزایشی (A-Silicone) و نیز سیلیکون‌های تراکمی (C-Silicone) قرار دارند. ما در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی ….

۰۱ شهریور ۱۴۰۱ 114 بازدید
پودر قالبگیری
پودر سیلیکون قالب گیری چیست

پودر سیلیکون قالبگیری چیست و چه کاربردی دارد انواع سیلیکون بهداشتی یکی از مهم‌ترین مواد اولیه‌ای که برای تولید بسیاری از قالب‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد، پودر ….

۰۱ شهریور ۱۴۰۱ 158 بازدید
خرید رزین و هاردنر
 خرید رزین و هاردنر

برای خرید رزین و هاردنر نکات مختلفی وجود دارد که در این مقاله نکات و کاربردهای مختلف انواع رزین و هاردنر که قبل از خرید ….

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ 78 بازدید
تشخیص هاردنر از رزین
تشخیص هاردنر از رزین به چه صورت است؟

نحوه تشخیص هاردنر از رزین  برای تشخیص هاردنر از رزین میتوان به نوع مواد ساخته شده و درحقیقت با شناخت ماهیت هر کدام آن ها ….

۲۳ مرداد ۱۴۰۱ 61 بازدید
ظروف رزین پلی استر
ظروف رزین پلی استر

پلی استر و ساخت ظروف رزین پلی استر ساخت ظروف رزین پلی استر یکی از محبوب‌ترین هنرهای رزینی است. رزین‌ پلی استر ازآنجاکه در حجم ….

۲۴ فروردین ۱۴۰۱ 107 بازدید
رزین پلی استر مجسمه‌سازی
رزین پلی استر مجسمه‌ سازی

رزین پلی استر مجسمه‌ سازی چیست و چه کاربردی دارد؟ رزین پلی استر مجسمه‌ سازی یکی از پرطرفدارترین محصولات در بازارهای جهانی است و انواع ….

۲۲ فروردین ۱۴۰۱ 110 بازدید
رزین پلی استر مات
رزین پلی استر مات

رزین پلی استر مات کجا کاربرد دارد؟ این محصولات با تنوع بسیار زیادی تولید می‌شوند که منجر به تنوع کاربری آن‌ها نیز شده است. در ….

۲۱ فروردین ۱۴۰۱ 91 بازدید
رزین پلی استر چوب
رزین پلی استر چوب

امروزه با افزایش تقاضا درزمینهٔ رزین پلی استر از مواد دیگری مانند رزین پلی استر چوب برای مواد اولیه استفاده می‌شود. ما در این قسمت ….

۲۰ فروردین ۱۴۰۱ 89 بازدید