تولیدکننده مواد اولیه کامپوزیت و فایبرگلاس
شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳

راهنمای خرید

بهترین سیلیکون قالبگیری
وارد کننده سیلیکون

شیمی افسون: برترین وارد کننده سیلیکون در ایران شرکت شیمی افسون با سابقه‌ای بیش از ۲۰ سال در صنعت واردات و تأمین مواد اولیه کامپوزیت ….

۰۲ اسفند ۱۴۰۲ 269 بازدید
انواع رزین پلی استر
7 تا از انواع رزین پلی استر

انواع رزین پلی استر رزین پلی استر استیرن (Unsaturated Polyester) رزین پلی استر ترفتالیک (Polyethylene Terephthalate) رزین پلی استر اپوکسی (Epoxy Polyester) رزین پلی استر ….

۱۸ مرداد ۱۴۰۲ 1,150 بازدید
رزین پلی استر غیر اشباع
رزین پلی استر غیر اشباع چیست

رزین پلی استر غیر اشباع چیست رزین پلی استر غیراشباع یک نوع پلیمر است که در ساختارش دارای اتصالات دوگانه‌ی اشباع نشده (غیراشباع) می‌باشد. این ….

۱۷ مرداد ۱۴۰۲ 1,156 بازدید
رزین پلی استر مجسمه‌سازی
رزین پلی استر مجسمه‌ سازی

رزین پلی استر مجسمه‌ سازی چیست و چه کاربردی دارد؟ رزین پلی استر مجسمه سازی یک نوع ماده پلاستیکی است که برای مجسمه‌سازی، ریخته‌گری، ساخت ….

۱۷ مرداد ۱۴۰۲ 1,360 بازدید
کاربرد رزین پلی استر
کاربرد رزین پلی‌استر

کاربرد رزین پلی استر مجسمه‌سازی و هنر تجسمی تولید قطعات دکوری ساخت قالب‌ها و قطعات صنعتی تولید جواهرات مصنوعی ساخت قطعات ازجنس کامپوزیت تولید تخته‌های ….

۱۶ مرداد ۱۴۰۲ 1,136 بازدید
چسب سیلیکون
چسب سیلیکون

چسب سیلیکون چیست چسب سیلیکون یکی از انواع چسب‌های پایه سیلیکونی است که در بسیاری از صنایع و کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی‌های منحصر ….

۲۳ تیر ۱۴۰۲ 857 بازدید
تفاوت کربنات کلسیم با آهک
تفاوت کربنات کلسیم با آهک

کربنات کلسیم یا آهک یکی نیستند و تفاوت هایی با هم دارند. در این مقاله از شیمی افسون به بررسی تفاوت کربنات کلسیم و نحوه ….

۲۰ دی ۱۴۰۱ 1,801 بازدید
خرید رقیق کننده سیلیکون قالب گیری
رقیق کننده سیلیکون قالب گیری

پیش از آنکه به موضوع رقیق کننده سیلیکون قالب گیری بپردازیم بهتر است بدانیم که سیلیکون‌ ها گروه بسیار مفید و پرکار برای پلیمرها هستند. ….

۰۲ شهریور ۱۴۰۱ 1,141 بازدید
سیلیکون قالبگیری پروتز
سیلیکون قالبگیری پروتز

سیلیکون قالبگیری پروتز درمانی در دو گروه عمده سیلیکون‌ های افزایشی (A-Silicone) و نیز سیلیکون‌های تراکمی (C-Silicone) قرار دارند. ما در این مطلب قصد داریم ….

۰۱ شهریور ۱۴۰۱ 1,134 بازدید
پودر قالبگیری
پودر سیلیکون قالب گیری چیست

پودر سیلیکون قالبگیری چیست و چه کاربردی دارد انواع سیلیکون بهداشتی یکی از مهم‌ترین مواد اولیه‌ای که برای تولید بسیاری از قالب‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد، پودر ….

۰۱ شهریور ۱۴۰۱ 1,180 بازدید