تولیدکننده مواد اولیه کامپوزیت و فایبرگلاس
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲

راهنمای خرید

انواع رزین پلی استر
7 تا از انواع رزین پلی استر

انواع رزین پلی استر رزین پلی استر استیرن (Unsaturated Polyester) رزین پلی استر ترفتالیک (Polyethylene Terephthalate) رزین پلی استر اپوکسی (Epoxy Polyester) رزین پلی استر ….

۱۸ مرداد ۱۴۰۲ 606 بازدید
رزین پلی استر غیر اشباع
رزین پلی استر غیر اشباع چیست

رزین پلی استر غیر اشباع چیست رزین پلی استر غیراشباع یک نوع پلیمر است که در ساختارش دارای اتصالات دوگانه‌ی اشباع نشده (غیراشباع) می‌باشد. این ….

۱۷ مرداد ۱۴۰۲ 624 بازدید
رزین پلی استر مجسمه‌سازی
رزین پلی استر مجسمه‌ سازی

رزین پلی استر مجسمه‌ سازی چیست و چه کاربردی دارد؟ رزین پلی استر مجسمه سازی یک نوع ماده پلاستیکی است که برای مجسمه‌سازی، ریخته‌گری، ساخت ….

۱۷ مرداد ۱۴۰۲ 612 بازدید
کاربرد رزین پلی استر
کاربرد رزین پلی‌استر

کاربرد رزین پلی استر مجسمه‌سازی و هنر تجسمی تولید قطعات دکوری ساخت قالب‌ها و قطعات صنعتی تولید جواهرات مصنوعی ساخت قطعات ازجنس کامپوزیت تولید تخته‌های ….

۱۶ مرداد ۱۴۰۲ 606 بازدید
چسب سیلیکون
چسب سیلیکون

چسب سیلیکون چیست چسب سیلیکون یکی از انواع چسب‌های پایه سیلیکونی است که در بسیاری از صنایع و کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی‌های منحصر ….

۲۳ تیر ۱۴۰۲ 306 بازدید
تفاوت کربنات کلسیم با آهک
تفاوت کربنات کلسیم با آهک

کربنات کلسیم یا آهک یکی نیستند و تفاوت هایی با هم دارند. در این مقاله از شیمی افسون به بررسی تفاوت کربنات کلسیم و نحوه ….

۲۰ دی ۱۴۰۱ 779 بازدید
خرید رقیق کننده سیلیکون قالب گیری
رقیق کننده سیلیکون قالب گیری

پیش از آنکه به موضوع رقیق کننده سیلیکون قالب گیری بپردازیم بهتر است بدانیم که سیلیکون‌ها گروه بسیار مفید و پرکار برای پلیمرها هستند. این ….

۰۲ شهریور ۱۴۰۱ 619 بازدید
سیلیکون قالبگیری پروتز
سیلیکون قالبگیری پروتز

سیلیکون قالبگیری پروتز درمانی در دو گروه عمده سیلیکون‌های افزایشی (A-Silicone) و نیز سیلیکون‌های تراکمی (C-Silicone) قرار دارند. ما در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی ….

۰۱ شهریور ۱۴۰۱ 601 بازدید
پودر قالبگیری
پودر سیلیکون قالب گیری چیست

پودر سیلیکون قالبگیری چیست و چه کاربردی دارد انواع سیلیکون بهداشتی یکی از مهم‌ترین مواد اولیه‌ای که برای تولید بسیاری از قالب‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد، پودر ….

۰۱ شهریور ۱۴۰۱ 650 بازدید
خرید رزین و هاردنر
رزین و هاردنر از کجا بخریم

رزین و هاردنر از کجا بخریم برای خرید رزین و هاردنر نکات مختلفی وجود دارد که در این مقاله نکات و کاربردهای مختلف انواع رزین ….

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ 567 بازدید