تولیدکننده مواد اولیه کامپوزیت و فایبرگلاس

راهنمای خرید

چسب سیلیکون
چسب سیلیکون

چسب سیلیکون یکی از انواع چسب‌های پایه سیلیکونی است که در بسیاری از صنایع و کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی‌های منحصر به فرد این ….

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ 28 بازدید
تفاوت کربنات کلسیم با آهک
تفاوت کربنات کلسیم با آهک

کربنات کلسیم یا آهک یکی نیستند و تفاوت هایی با هم دارند. در این مقاله از شیمی افسون به بررسی تفاوت کربنات کلسیم و نحوه ….

۲۰ دی ۱۴۰۱ 273 بازدید
خرید رقیق کننده سیلیکون قالب گیری
رقیق کننده سیلیکون قالب گیری

پیش از آنکه به موضوع رقیق کننده سیلیکون قالب گیری بپردازیم بهتر است بدانیم که سیلیکون‌ها گروه بسیار مفید و پرکار برای پلیمرها هستند. این ….

۰۲ شهریور ۱۴۰۱ 349 بازدید
سیلیکون قالبگیری پروتز
سیلیکون قالبگیری پروتز

سیلیکون قالبگیری پروتز درمانی در دو گروه عمده سیلیکون‌های افزایشی (A-Silicone) و نیز سیلیکون‌های تراکمی (C-Silicone) قرار دارند. ما در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی ….

۰۱ شهریور ۱۴۰۱ 335 بازدید
پودر قالبگیری
پودر سیلیکون قالب گیری چیست

پودر سیلیکون قالبگیری چیست و چه کاربردی دارد انواع سیلیکون بهداشتی یکی از مهم‌ترین مواد اولیه‌ای که برای تولید بسیاری از قالب‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد، پودر ….

۰۱ شهریور ۱۴۰۱ 380 بازدید
خرید رزین و هاردنر
رزین و هاردنر از کجا بخریم

رزین و هاردنر از کجا بخریم برای خرید رزین و هاردنر نکات مختلفی وجود دارد که در این مقاله نکات و کاربردهای مختلف انواع رزین ….

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ 300 بازدید
تشخیص هاردنر از رزین
تشخیص هاردنر از رزین به چه صورت است؟

نحوه تشخیص هاردنر از رزین  برای تشخیص هاردنر از رزین میتوان به نوع مواد ساخته شده و درحقیقت با شناخت ماهیت هر کدام آن ها ….

۲۳ مرداد ۱۴۰۱ 285 بازدید
ظروف رزین پلی استر
ظروف رزین پلی استر

پلی استر و ساخت ظروف رزین پلی استر ساخت ظروف رزین پلی استر یکی از محبوب‌ترین هنرهای رزینی است. رزین‌ پلی استر ازآنجاکه در حجم ….

۲۴ فروردین ۱۴۰۱ 329 بازدید
رزین پلی استر مجسمه‌سازی
رزین پلی استر مجسمه‌ سازی

رزین پلی استر مجسمه‌ سازی چیست و چه کاربردی دارد؟ رزین پلی استر مجسمه‌ سازی یکی از پرطرفدارترین محصولات در بازارهای جهانی است و انواع ….

۲۲ فروردین ۱۴۰۱ 335 بازدید
رزین پلی استر مات
رزین پلی استر مات

رزین پلی استر مات کجا کاربرد دارد؟ این محصولات با تنوع بسیار زیادی تولید می‌شوند که منجر به تنوع کاربری آن‌ها نیز شده است. در ….

۲۱ فروردین ۱۴۰۱ 314 بازدید