تولیدکننده مواد اولیه کامپوزیت و فایبرگلاس

آموزش

علائم کمبود کلسیم در گیاهان
کمبود کلسیم در گیاهان

کمبود کلسیم در گیاهان از چیست؟ کربنات کلسیم یک ماده مغذی و ضروری  برای رشد برگ و ریشه گیاه است. تشخیص علائم کمبود کلسیم در ….

۰۶ بهمن ۱۴۰۱ 0 بازدید
کربنات کلسیم در مواد شوینده
کربنات کلسیم در مواد شوینده چیست

چرا کربنات کلسیم در مواد شوینده استفاده می شود و چه ویژگی هایی دارد. در این مقاله از شیمی افسون با کاربرد کربنات کلسیم در ….

۰۲ بهمن ۱۴۰۱ 2 بازدید
تمیز کردن کانتر رزینی
تمیز کردن کانتر رزینی

نحوه تمیز کردن کانتر رزینی را بدانید و از کیفیت میزهای رزینی و درخشش آن لذت ببرید. در این مقاله از شیمی افسون روش های ….

۲۶ دی ۱۴۰۱ 7 بازدید
رزین اپوکسی روی شیشه
اعمال رزین اپوکسی روی شیشه

آیا می توان از رزین اپوکسی روی شیشه استفاده کرد؟ بله، اما مراحلی دارد که باید بدانید. در این مقاله از شیمی افسون به نحوه ….

۲۱ دی ۱۴۰۱ 7 بازدید
طریقه مصرف رنگ اپوکسی
طریقه مصرف رنگ اپوکسی

بهترین طریقه مصرف رنگ اپوکسی در کف بتنی روش لایه لایه است. با در نظر گرفتن کاربردهایی که رنگ اپوکسی دارد گاهی استفاده از آن ….

۱۹ دی ۱۴۰۱ 59 بازدید
رنگ اپوکسی برای دیوار و فلزات-دیوار
رنگ اپوکسی برای دیوار و فلزات به همراه طریقه مصرف آنها

رنگ اپوکسی برای دیوار و فلزات چگونه است رنگ اپوکسی برای دیوار و فلزات؛ پوشش رنگ اپوکسی ماده‌ای ضخیم و محافظ است که برای حفظ ….

۰۵ آذر ۱۴۰۱ 19 بازدید
نحوه استفاده از اروزیل
نحوه استفاده از اروزیل

نحوه استفاده از اروزیل چگونه است اروزیل انام علمی فوم سیلیکا (Fumed Silica) و فرمول شیمیایی sio2، ماده‌ای است سبک و حجم دهنده برای افزایش ….

۳۰ آبان ۱۴۰۱ 24 بازدید
خط تولید الیاف شیشه
خط تولید الیاف شیشه

خط تولید الیاف شیشه چگونه است برای تولید الیاف شیشه  از شیوه و روش‌های مختلفی مانند ریخته‌گری، قالب‌گیری فشرده، منتقل کردن قالب رزین، سیم‌پیچ، واکنش ….

۲۵ آبان ۱۴۰۱ 22 بازدید
انواع هاردنر
انواع هاردنر و کاربردها

انواع هاردنر و کاربردها چیست انواع هاردنر؛ یک رزین اپوکسی پخته‌شده باید ساختار مولکولی محکمی داشته باشد تا خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوبی داشته باشد. ….

۲۰ آبان ۱۴۰۱ 26 بازدید
مصرف کربنات کلسیم خوراکی
کربنات کلسیم خوراکی

کربنات کلسیم خوراکی چیست؟ کربنات کلسیم خوراکی چیست و چگونه کار می‌کند؟ کربنات کلسیم خوراکی دارویی است که برای پیشگیری یا درمان سطوح پایین کلسیم ….

۰۹ شهریور ۱۴۰۱ 89 بازدید